8 Ay Önce İstanbul'da Bankacı Kardeşini Öldüren Ergenekon Sanığı Erhan Timuroğlu Yakalandı

8 AY ÖNCE İSTANBUL'DA BANKACI KARDEŞİNİ ÖLDÜREN ERGENEKON SANIĞI ERHAN TİMUROĞLU YAKALANDI

İstanbul'da kız kardeşi Ceylan'ı öldürdükten sonra kaçan ve 8 aydır firarda olan Ergenekon sanığı 38 yaşındaki Erhan Timuroğlu yakalandı. Timuroğlu'nun yakalandığı evde 2 adet kalaşnikof da bulundu.

Tarih : 14 Kasım 2017, 10:20
Puan Ver : 8 Ay Önce İstanbul'da Bankacı Kardeşini Öldüren Ergenekon Sanığı Erhan Timuroğlu Yakalandı(8/10)4

İstanbul'da kız kardeşi Ceylan Timuroğlu'nu öldürmekten aranırken, bir iş adamının evini ve ofisini kurşunladığı belirlenen Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Adamı C.A ile yakalanan Timuroğlu'nun gizlendiği evde 2 kalaşnikof ve tabanca ele geçti. Erhan Timuroğlu'nun kızkardeşi Ceylan Timuroğlu'nu, Bekir Teker'le sevgili olduğu ve sinemaya gittikleri için öldürdüğü öne sürülmüştü.

SANCAKTEPE'DE YAKALANDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce yapılan operasyonda "Kasten Öldürme" ve "Uzun Namlulu Silahla İşyeri Kurşunlama" suçlarından aranan Erhan Timuroğlu Sancaktepe'de yakalandı.

YANINDA 2 KALAŞNİKOF BULUNDU

Erhan Timuroğlu'yla birlikte C.A. da gözaltına alınırken evde yapılan aramalarda 2 kalaşnikof silah, ruhsatsız tabanca ve bu silahlara ait çok sayıda fişek ile sahte kimlikler ele geçirildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 8  Ay  Önce  İstanbul  Da  Bankacı  Kardeşini  Öldüren  Ergenekon  Sanığı  Erhan  
Timuroğlu  Yakalandı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER