Aziz Kocaoğlu, yeniden adaylık sinyali verdi: Elim mahkum!

AZİZ KOCAOĞLU, YENİDEN ADAYLIK SİNYALİ VERDİ: ELİM MAHKUM!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni dönemde yine aday olacağının sinyalini espriyle verdi: Projeleri bitiremezsem mecbur aday olacağım, bu şartlar altında elim mahkum.

Tarih : 14 Kasım 2017, 00:40
Puan Ver : Aziz Kocaoğlu, Yeniden Adaylık Sinyali Verdi: Elim Mahkum!(9/10)5

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi, Kasım ayının birinci birleşimi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu idaresinde gerçekleşti.

"MECBUR ADAY OLACAĞIM, BU ŞARTLAR ALTINDA ELİM MAHKUM"

Oturumun dilek ve temenniler bölümünde söz alan AK Parti Grup Başkan Vekili Bilal Doğan, İzmir Büyükşehir Belediyesinin kentsel dönüşüm faaliyetlerini eleştirdi.

Başkan Kocaoğlu, Doğan'ın "2019'daki yerel seçimler yaklaşıyor. Yoksa 'Projeleri bitiremezsem yeniden aday olurum' mu diyeceksiniz. Projeler kağıt üzerinde kalmasın" sözlerine, "Mecbur olacağız artık. Bu şartlar altında elimiz mahkum" yanıtını verdi.

"İZMİRLİ İSTERSE YAPARIZ DİYORLAR, BUYURUN YAPIN"

Oturumda körfez geçişi projesi hakkında da konuşan Kocaoğlu, "İzmirli isterse yaparız diyorlar. Ben tüp geçidi, körfez geçişini istiyorum. Tartışmasız yapılmasını istiyorum. Madem hükümet İzmir'e bunu uygun görmüş, yapılmasından yanayım. Kimseye sormayın. Kuyruğa girip 'biz istiyoruz' mu diyeceğiz. Benim ağzımdan 80 defa çıktı bu. Hızlı tren ne zaman gelirse orada da karar verilirse Halkapınar otogar metrosu yapılacak. Buyurun yapın. İzmir'e kim ne yaparsa bangır bangır çıkar teşekkür ederiz" dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Aziz  Kocaoğlu  Yeniden  Adaylık  Sinyali  Verdi  Elim  Mahkum    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER