bir erkeği aşık etmenin yolları

BİR ERKEĞİ AŞIK ETMENİN YOLLARI

Hemen hemen her kadının platonik bir aşk deneyimi vardır. Aşk için yaptığınız şeyler geriye dönüp baktığınızda acı verir. Ancak platonik aşklar hep acı sonla bitmek zorunda değil. İsterseniz karakterinizden ödün vermeden bir erkeği kendinize aşık edebilirsiniz.

Tarih : 12 Ekim 2016, 16:05
Puan Ver : Bir Erkeği Aşık Etmenin Yolları(8/10)6


Açık olun


 Birinin hayatınıza girmesini istiyorsanız önce kapılarınızın açık olduğundan emin olmalısınız. Aşık etmek için karşınızdaki kişiye bütün yönlerinizi göstermelisiniz. Özellikle ona karşı hislerinizi ortaya koymalısınız.Nazik olun 


Nezaket, merhamet göstergesidir ve merhamet, sizi çekici yapar. Birinin sizden hoşlanmasını istiyorsanız nazik olun. Ancak arkadaş mı sevgili mi olmak istediğinizi belli etmelisiniz. Aksi takdirde yanlış anlaşılabilirsiniz.


Hazır olun 


Eğer bir ilişkiye hazır değilseniz asla birini kendinize aşık etmeye çalışmayın. Bu şekilde hem kendinizi hem onu hayal kırıklığına uğratırsınız ve bu durumun kazananı olmaz.


 Hayatınızda kimse olmadığını belirtin


 


Bazen erkekler, sizden hoşlanmasına rağmen reddedilme korkusuyla yaklaşamazlar. Acınası görünmeden bir sevgilinizin olmadığını hissettirin.


 Göz göze gelin


 


Sadece bakışarak çok şey anlatılabileceği söylenir. Ne demişler: Gözler kalbin aynasıdır. Eğer aşıksanız, gözlerinizle karşı tarafa mesajlar gönderin.


 Dokunmaktan korkmayın


 


Dokunmak, sevgiyi göstermenin en etkili yöntemlerinden bir tanesidir. Zaman zaman, çok abartmadan, ellerinizi kullanın. Mesela konuşmanın arasında koluna dokunun. Fazla yapışkan görünmekten kaçının.


 İltifat edin


 


Ona iyi göründüğünü, güzel koktuğunu ifade edin. Eğer kendine bakan bir erkekse bunu gördüğünüzü belli edin. Erkekler de iltifatlardan hoşlanırlar.


Etiketler: Bir  Erkeği  Aşık  Etmenin  Yolları    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER