Brezilyalı kalecinin eli şaşkına çevirdi

BREZİLYALI KALECİNİN ELİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Brezilyalı kaleci Edson Pereira Lisboa'nın sol elindeki 6 parmak görenleri şaşırttı. Lisboa, "Özel eldiven kullanmıyorum. Ellerimin büyüklüğü normal." dedi.

Tarih : 15 Kasım 2017, 10:20
Puan Ver : Brezilyalı Kalecinin Eli Şaşkına Çevirdi(9/10)5

Brezilya'da ABC Futebol forması giyen kaleci Edson Pereira Lisboa'nın 11 parmağı olması görenleri şaşkına çevirdi.

Sol elinde 6 parmak olan Lisboa'nın baş parmağında iki parmak olması ilginç bir görüntü oluşturuyor. 32 yaşındaki kalecinin genetik bir rahatsızlık olan polidaktili bulunması nedeniyle böyle bir durum oluştuğu öğrenildi. Brezilya basınına konuşan tecrübeli kaleci, "Birçok kişi özel eldiven kullanıp kullanmadığımı soruyor ancak öyle bir şey yok. Ellerimin büyüklüğü normal" dedi.

"İNSANLAR ÇOK ŞAKA YAPIYOR"

Bu durumun kendisine avantaj sağlamadığını söyleyen Lisboa, "İnsanlar çok şaka yapıyor. Zor pozisyonlarda avantajlı olduğumu söylüyorlar. Bazen manikür için fazla para verip vermediğimi soruyorlar" ifadelerini kullandı. Çocukluğunda bir doktorun parmağını kesmeyi önerdiğini söyleyen Lisboa, annesinin bu teklifi reddetiğini belirtti.

ESKİ HOCASI TITE'YDİ

Kariyerine Atletico Mineiro formasıyla başlayan Lisboa, ilk kez 2005 yılında profesyonel oldu. Şimdilerde Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü olan Tite, o dönem Mineiro'nun teknik direktörüydü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Brezilyalı  Kalecinin  Eli  Şaşkına  Çevirdi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER