Fenerbahçeli Basketbolcu Datome, Paylaşımına Yorum Yapan Bir Taraftara Boş Konuşma Dedi

FENERBAHÇELİ BASKETBOLCU DATOME, PAYLAŞIMINA YORUM YAPAN BİR TARAFTARA BOŞ KONUŞMA DEDİ

Fenerbahçe Doğuş forması giyen İtalyan basketbolcu Gigi Datome, bir paylaşımının altına yorum yapan taraftara "Boş konuşma" dedi. Sonrasında hatasını anlayan Datome özür diledi.

Tarih : 14 Kasım 2017, 00:30
Puan Ver : Fenerbahçeli Basketbolcu Datome, Paylaşımına Yorum Yapan Bir Taraftara Boş Konuşma Dedi(8/10)4

Fenerbahçe Doğuş'un yıldız basketbolcusu Gigi Datome ve bir taraftar arasında Twitter'da ilginç bir diyalog yaşandı.

TARAFTARIN İRONİSİNİ ANLAMADI

İtalyan basketbolcu Datome, Olympiakoslu basketbolcuların Euroleague takvimine denk gelmesi nedeniyle Yunanistan Basketbol Milli Takımı'nın Dünya Kupası elemelerinde oynayacağı maçlara katılmayacağını açıkladığı haberi sosyal medya hesabından paylaştı.Bir taraftar da ironi yaparak Datome'ye "anam olympiacos oyuncuları da mı milli takımlara katılmama kararı almışlar. onlar da mı vatan haini (!) olmuşlar." yazdı.

SONRASINDA ÖZÜR DİLEDİ

Ancak taraftarın bu yorumunu ciddi zanneden Datome, önce "Boş konuşma" yazdığı taraftardan daha sonra özür diledi. Datome, "Özür dilerim, ironi yaptığını anlayamadım. Bu konuda çok hassasım, bir dahaki sefere böyle bir durumda emin olmak için öncesinde Türk arkadaşlarıma soracağım" yazarak hatasını telafi etti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Fenerbahçeli  Basketbolcu  Datome  Paylaşımına  Yorum  Yapan  Bir  Taraftara  Boş  Konuşma  Dedi  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER