fetö mağduru emniyet müdürünün fetö ile savaşı

FETÖ MAĞDURU EMNİYET MÜDÜRÜNÜN FETÖ İLE SAVAŞI

FETÖ kumpası sonucu, 7 yıl önce Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olduğu sırada bir ihbar mektubuyla başlayan soruşturma sonunda önce mahkum olan, ikinci yargılamada beraat eden İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, FETÖ/PDY mücadelesini sadece operasyonlarla sınırlı tutmuyor.

Tarih : 05 Ekim 2016, 12:23
Puan Ver : Fetö Mağduru Emniyet Müdürünün Fetö İle Savaşı(6/10)3


FETÖ kumpası sonucu, 7 yıl önce Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olduğu sırada bir ihbar mektubuyla başlayan soruşturma sonunda önce mahkum olan, ikinci yargılamada beraat eden İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, FETÖ/PDY mücadelesini sadece operasyonlarla sınırlı tutmuyor. Uzunkaya, ziyaret ettiği okullardaki gençlere başta FETÖ olmak üzere terör örgütlerine yönelik eğitim seminerleri vermeye başladı. Uzunkaya, ömrünün sonuna kadar hain örgüte karşı mücadele edeceğini söyledi.

İzmir'e 17-25 Aralık sürecinden sonra 2014 yılının Şubat ayında Emniyet Müdürü olarak atanan Celal Uzunkaya, o tarihten itibaren FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonları en etkili yürüten ekibin başında yeraldı. Kendisi de FETÖ kumpası mağduru olan Celal Uzunkaya, darbe girişimi öncesinde, yasadışı dinleme yapan ve kamuoyunda askeri casusluk olarak bilinen gizli bilgi ve belge bulundurma soruşturmasını yürüten polislere yönelik operasyonun başında bulundu.
Etiketler: Fetö  Mağduru  Emniyet  Müdürünün  Fetö  İle  Savaşı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER