oya aydoğan'ın mirasını açıkladı!

OYA AYDOĞAN'IN MİRASINI AÇIKLADI!

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.

Tarih : 17 Ekim 2016, 17:21
Puan Ver : Oya Aydoğan'ın Mirasını Açıkladı!(9/10)6


Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.

 

CANLI YAYINDA KONUŞTU

 

Star TV ekranlarında yayınlanan Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nı sunduğu 'Duymayan Kalmasın' programına canlı olarak bağlanan Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.

 

BÜLENT ERSOY İLE GERGİNLİK

 

Gurur, telefonla bağlandığı canlı yayında Bülent Ersoy'la olan gerginlikten, annesinin yokluğuna dair pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

 

MAHÇUP ETMEYECEK BİRİKİM

 

Annesini özlediğini ama hayatın devam ettiğini söyleyen Gurur Aydoğan, Seren Serengil'in "Annenin yokluğundan sonra maddi anlamda sorun yaşıyor musun?" sorusuna, "Annem beni hayatım boyunca kimseye mahçup etmeyecek derecede birikim bıraktı" şeklinde bir yanıt verdi.

 

"BUZLARI ERİTECEĞİZ"

 

Bülent Ersoy'un kendisinden telefon beklediğini de sözlerine ekleyen Gurur Aydoğan, en kısa zamanda onu arayarak aralarındaki buzları eriteceklerinin de sinyalini verdi.

 

"ÖZEL KONUŞMAK İSTERİM"

 

Oya Aydoğan'ın özel kasasını açtığını da canlı yayında açıklayan Aydoğan, program sunucuları Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in kasada neler olduğuna dair sorularına, "Bunu özel olarak konuşmak isterim ancak tabi ki mücevherleri vardı ve onlar kasasında duruyordu" şeklinde bir açıklamada bulundu.
Etiketler: Oya  Aydoğan  In  Mirasını  Açıkladı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER