Rıdvan Dilmen'den Lucescu'ya eleştiri: Yarından itibaren süreç başlar

RIDVAN DİLMEN'DEN LUCESCU'YA ELEŞTİRİ: YARINDAN İTİBAREN SÜREÇ BAŞLAR

Eski futbolcu Rıdvan Dilmen, Erol Erdal'ın milli takıma çağrılması üzerinden Lucescu'yu eleştirdi. Dilmen, "Türkiye'de yarından itibaren sıkıntılı bir süreç başlayacak" dedi.

Tarih : 13 Kasım 2017, 22:50
Puan Ver : Rıdvan Dilmen'den Lucescu'ya Eleştiri: Yarından İtibaren Süreç Başlar(6/10)2

Rıdvan Dilmen, Hollanda 2. Ligi'nde top koşturan Erol Erdal Alkan'ın Milli Takım'a çağrılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

"LUCESCU'NUN DAVRANIŞLARI BENİ ÜMİTSİZLİĞE DÜŞÜRÜYOR"

"Lucescu'nun davranışları beni gelecek ile ilgili ümitsizliğe düşürüyor. Çünkü çok değerli bir teknik adamdır. Ancak tercihlerde bir takım özellikle son günlerdeki spekülasyonlar biraz ürkütüyor beni. Yoksa gençleştirme politikası, bu oyuncuları izlemek istemesi sonuçları asla benim için önemli değil. Bu 11'lerin ne verebileceği önemli. Zaten maçtan sonra görüşeceğiz. Çarpıcı iddialar var. Bu iddialar doğruysa Lucescu falan yani Türkiye'de kusura bakmayın diyeceksiniz göndereceksiniz."

"YARINDAN İTİBAREN SIKINTILI BİR SÜREÇ BAŞLAYACAK"

"Eğer bu doğruysa çok sıkıntılı bir süreç başlayacak diye düşünüyorum yarından itibaren Türkiye'de. Bir kardeşimiz, bir oyuncu ismi Erdal, gurbetçi kardeşimiz. Surinam asıllı Hollanda'lı Milli Takıma'a davet edilmiş. Gurur verici herkes için."

"3. LİGDE OYNAYAMAYAN OYUNCU MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILIYOR"

"Ancak oyuncunun backgroundına baktığımız zaman, Milli Takım'daki kapaistesi tabii ki 1-2 ayda çağ atladıysa farklı ama bin Euro'ya çalışan bir oyuncu ki olabilir."

"Eğer bugün Türkiye'de 2. ve 3. liglerde bile oynayamayan bir oyuncuysa ve Milli Takım'a geliyorsa bu gerçekten gündemin bence yılların en büyük bombası olur. Antrenörü aradım beğenmedik dedi. Milli Takım antrenmanları deneme tahtası değildir. Bu anlamda soru işareti var."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Rıdvan  Dilmen  Den  Lucescu  Ya  Eleştiri  Yarından  İtibaren  Süreç  Başlar    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER