rüzgar çetin tahliyesinin perde arkası!

RÜZGAR ÇETİN TAHLİYESİNİN PERDE ARKASI!

Alkollü olarak kullandığı aracıyla, polis aracına çarpıp bir polisin ölümüne, bir polisin de yaralanmasına neden olan Rüzgar Çetin tahliye oldu, savcının tahliye talebi ise dün reddedildi.

Tarih : 06 Ekim 2016, 10:47
Puan Ver : Rüzgar Çetin Tahliyesinin Perde Arkası!(8/10)9


Alkollü olarak kullandığı aracıyla, polis aracına çarpıp bir polisin ölümüne, bir polisin de yaralanmasına neden olan Rüzgar Çetin tahliye oldu, savcının tahliye talebi ise dün reddedildi. Rüzgar Çetin'le ilgili yeni bir iddia var. Şehit polisin ailesinin şikayetten vazgeçmek için 10 milyon lira istediği Rüzgar Çetin'in ailesi 3 milyon lira ödediği öne sürülüyor.3 milyon lira verildi mi?

Çetin ailesinin, şikayetten vazgeçmeleri için Alagöz ailesine 3 milyon lira, avukata ise 300 bin lira verdiği öne sürüldü. Kaza, Ortaköy'de geçen ocakta yaşanmış, kazada polis Fatih Alagöz şehit olmuş, polis Emre Tetik ise yaralanmıştı. Kazanın ardından alkollü olduğu belirlenen ve tutuklanan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, İstanbul 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'de yargılandı. Mahkeme, 239 gün hapis yatan Çetin'le ilgili kararını önceki gün verdi. Mahkeme başkanının şerh koyduğu kararda; Çetin'e taksirle bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına neden olmak suçundan 5 yıl hapis cezası çıktı.
Etiketler: Rüzgar  Çetin  Tahliyesinin  Perde  Arkası    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER